Skip to content

Nosaltres

Som un grup de professionals dedicats completament al món de les empreses.

-

Som un grup de professionals dedicats completament al món de les empreses.

La nostra vocació ens ha portat en l’actualitat a ser una assessoria molt reconeguda en la nostra zona d’influència. Aquesta trajectòria ens permet oferir serveis de consultoria, assessorament i gestió en totes les àrees claus de l’empresa.

La nostra àmplia experiència en el sector i el gran nombre de clients en tots els segments empresarials (construcció, químic, metal·lúrgic, serveis, etc.), ens permet dir que no hi ha millor formació que la que rebem de la pròpia experiència dels nostres clients. Això, portat per un equip humà molt preparat i amb gran dosi d’il·lusió i realisme ens permet oferir als nostres clients un servei com a assessoria molt personalitzat, que fa de la nostra cartera de clients, una de les més estables del sector.

Nosaltres no entenem l’assessorament com a mers gestors de la informació, creiem en l’assessorament actiu, a poder crear amb vostès un vincle de confiança que generi a la seva empresa una sensació de seguretat a l’hora d’abordar qualsevol àrea empresarial. Per això, com a gerent de l’assessoria IF ASSESSORS, em permeto dir-li que no dubti a posar-nos a prova, i per això ho convido a posar-se en contacte amb nosaltres i així podrà experimentar que estem a l’altura de les seves necessitats, siguin les que siguin.

Sobre nosotros
Sobre nosotros
Sobre nosotros

El nostre equip

DEPARTAMENT LABORAL

Maria Jesús Martínez

mjesus@if-assessors.com

Cristina Muñoz

cristinam@if-assessors.com

Cristina Astorga

cristina@if-assessors.com

Balbina Bustamante

balbina@if-assessors.com

La plantilla de la nostra assessoria forma un equip ofereix un servei pròxim i integral a l’empresa, i a l’autònom en el seu tracte amb les diverses administracions.

El servei que li proposen els nostres assessors vincula la seva gestió de coneixement amb la seva operativa empresarial i els seus sistemes comercials, creant així una estructura competitiva sense fissures.

Departament Fiscal - Comptable

Montse Lafuente

montse@if-assessors.com

Montse Fernández

montse.fernandez@if-assessors.com

Montse Ballesta

mballesta@if-assessors.com

Mari Carmen Egea

mcarmen@if-assessors.com

Marga Fernández

marga@if-assessors.com

Lidia Duch

lidia@if-assessors.com

Marc Ramos

marc@if-assessors.com

Ester Cabero

ester@if-assessors.com

Antonio Ávalos

antonio@if-assessors.com

Alfredo González

alfredo@if-assessors.com
DEPARTAMENT JURÍDIC

Joan Alsina

jalsina@if-assessors.com
DEPARTAMENT ADMINISTRACIÓ

Salut Llongueras

salut@if-assessors.com

Mónica Castillejo

monica@if-assessors.com

Esther Montoya

recepcion@if-assessors.com

Vols començar a gestionar amb tranquil·litat el teu negoci?

Posa’t en contacte amb nosaltres i t’assessorarem de forma personalitzada!