El nostre Equip

If Assesors

La plantilla de la nostra assessoria forma un equip de 12 persones que ofereix un servei pròxim i integral a l’empresa, i a l’autònom en el seu tracte amb les diverses administracions.

El servei que li proposen els nostres professionals vincula la gestió de coneixement amb la seva operativa empresarial i els seus sistemes comercials, creant així una estructura competitiva sense fissures.

DEPARTAMENT LABORAL

María Jesús Martínez
mjesus@if-assessors.com
Laura López
laura@if-assessors.com
Cristina Muñoz
cristinam@if-assessors.com
Cristina Astorga
cristina@if-assessors.com
Balbina Bustamante
balbina@if-assessors.com

DEPARTAMENT FISCAL CONTABLE

Montse Lafuente
montse@if-assessors.com
Montse Fernández
montse.fernandez@if-assessors.com
Montse Ballesta
mballesta@if-assessors.com
Mari Carmen Egea
mcarmen@if-assessors.com
Marga Fernández
marga@if-assessors.com
Lidia Duc
lidia@if-assessors.com
José Moldero
jose@if-assessors.com
Ester Cabero
ester@if-assessors.com
Antonio Ávalos
antonio@if-assessors.com
Alfredo González
alfredo@if-assessors.com

DEPARTAMENT JURÍDIC

Joan Alsina
jalsina@if-assessors.com

DEPARTAMENT D’ADMINISTRACIÓ

Salut Llongueras
recepcion@if-assessors.com
Mónica Castillejo
monica@if-assessors.com

DEPARTAMENT COMERCIAL I COMUNICATIU

Leonor Serrano
leo@if-assessors.com